konsultacje

 

Poniżej do pobrania zarządzenia Wójta Gminy Otyń  w sprawie ogłoszenia o przeprowadzeniu konsultacji z mieszkańcami Otynia, Modrzycy, Bobrownik, Niedoradza, Zakęcia, Konradowa, Ługów, Czasławia w zakresie projektu statutu sołectwa oraz formularz do składania propozycji, uwag do projektów statutów sołectw Otyń, Modrzyca, Bobrowniki, Niedoradz, Zakęcie, Konradowo, Ługi, Czasław.

 

 

Zarządzenie w sprawie ogłoszenia o przeprowadzeniu konsultacji z mieszkańcami Otynia w zakresie projektu statutu sołectwa.
Pobierz Karta Konsultacyjna Otyń

 

Zarządzenie w sprawie ogłoszenia o przeprowadzeniu konsultacji z mieszkańcami Czasławia w zakresie projektu statutu sołectwa.
Pobierz Karta Konsultacyjna Czasław


Zarządzenie w sprawie ogłoszenia o przeprowadzeniu konsultacji z mieszkańcami Niedoradza w zakresie projektu statutu sołectwa.
Pobierz Karta Konsultacyjna Niedoradz


Zarządzenie w sprawie ogłoszenia o przeprowadzeniu konsultacji z mieszkańcami Ługów w zakresie projektu statutu sołectwa.
Pobierz Karta Konsultacyjna Ługi


Zarządzenie w sprawie ogłoszenia o przeprowadzeniu konsultacji z mieszkańcami Zakęcia w zakresie projektu statutu sołectwa.
Pobierz Karta Konsultacyjna Zakęcie


Zarządzenie w sprawie ogłoszenia o przeprowadzeniu konsultacji z mieszkańcami Konradowa w zakresie projektu statutu sołectwa.
Pobierz Karta Konsultacyjna Konradowo


Zarządzenie w sprawie ogłoszenia o przeprowadzeniu konsultacji z mieszkańcami Bobrownik w zakresie projektu statutu sołectwa.
Pobierz Karta Konsultacyjna Bobrownik


Zarządzenie w sprawie ogłoszenia o przeprowadzeniu konsultacji z mieszkańcami Modrzycy w zakresie projektu statutu sołectwa.
Pobierz Karta Konsultacyjna Modrzyca


Informacja o wynikach konsultacji społecznych z mieszkańcami Gminy Otyń dotyczących projektów statutów wszystkich sołectw Gminy Otyń.
Wyniki konsultacji.


 

bip

uczen_na_piatke_
uczen_najlepsza
wyrownywanie_szans

Lubuskie warte zachodu

orlik2012
Związek Międzygminny Eko-Przyszłość