Aktualności

Bezpłatne usługi doradcze WFOŚiGW

BEZPŁATNE USŁUGI DORADCZE WFOŚiGW W ZIELONEJ GÓRZE

Wojewódzi Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze realizuje projekt partnerski dofinansowany z Funduszy Europejskich pn: "Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego , mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE."

 

Więcej…

Ogłoszenie

http://www.infobrzeszcze.pl/images/16_sty_lut/brakwody1.jpg

W związku ze zwiększonym poborem wody w okresie letnim, zwracam się z prośbą do mieszkańców Gminy Otyń o nie podlewanie ogródków przydomowych, zieleńców oraz upraw rolnych z gminnych urządzeń wodociągowych od godz. 600 do godz. 2200.

Wójt Gminy Otyń

 

XLI Sesja Rady Gminy Otyń

logo_sesja_1


XLI Sesja Rady Gminy Otyń odbędzie się w dniu  26 czerwca   2017 roku  o godz. 15 00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Otyniu

Więcej…

Komunikat o braku wody

http://www.infobrzeszcze.pl/images/16_sty_lut/brakwody1.jpg

W związku z planowanymi pracami na sieci wodociągowej w dniu 13 czerwca 2017 r. (wtorek) w godz. od 0800 do 1400 w miejscowości Ługi, Czasław, Konradowo, Zakęcie, Bobrowniki oraz Otyń ul. Moniuszki, Poziomkowa i Rynek wystąpi przerwa w dostawie wody.

 

XL Sesja Rady Gminy Otyń

logo_sesja_1

XL Sesja Rady Gminy Otyń odbędzie się w dniu 12 czerwca 2017 roku o godz. 1500 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Otyniu

 

Więcej…

Komunikat o braku wody

http://www.infobrzeszcze.pl/images/16_sty_lut/brakwody1.jpg

W związku z planowanymi pracami na sieci wodociągowej w dniu 07 czerwca 2017 r. (środa) w godz. od 0800 do 1200 w miejscowości Otyń ul. Chrobrego od nr 19, ul. Nowa, ul. Dworcowa oraz w miejscowości Modrzyca wystąpi przerwa w dostawie wody.

 

bip  
uczen_na_piatke_ 
uczen_najlepsza 
wyrownywanie_szans 

Lubuskie warte zachodu

 logo_pion
orlik2012
 
Kamerka na Rynku Otynia
 
Związek Międzygminny Eko-Przyszłość