Aktualności

logo_sesja_1


XLVII Sesja Rady Gminy Otyń odbędzie się w dniu 14 grudnia 2017 roku o godz. 15:30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Otyniu.

Więcej…

Komunikat ZUS

Od 1 stycznia 2018 r. firmy, przedsiębiorcy oraz osoby samozatrudnione będą opłacać wszystkie składki jednym zwykłym przelewem na indywidualny numer rachunku składkowego.

Informację o numerze tego rachunku płatnik składek dostanie z ZUS listem poleconym w czwartym kwartale 2017 r. List dotrze do płatnika, gdy ZUS zna jego aktualny adres.

Więcej…

OBWIESZCZENIE

Wójta Gminy Otyń

z dnia 24 listopada 2017r.


W związku z rozpoczynającym się sezonem grzewczym i powtarzającymi się skargami na uciążliwości spowodowane spalaniem w paleniskach różnego rodzaju odpadów Wójt Gminy Otyń przypomina, że obowiązuje ustawowy

BEZWZGLĘDNY ZAKAZ SPALANIA ODPADÓW na terenie nieruchomości oraz w piecach domowych.

Więcej…


Przygarnij szczeniaka!

Te cztery piękne puchate szczeniaczki z terenu gminy Otyń szukają nowych domów. Mamy do oddania w dobre ręce cztery szczeniaki: trzy suczki i jeden piesek. Psiaki już jedzą same. Są pocieszne i pełne uroku. Mają około miesiąca. Osoby, które chcą takiego czworonożnego przyjaciela, mogą dzwonić pod numer telefonu : 68 3559404 lub 68 3559418.

Więcej…

logo_sesja_1


XLVI Sesja Rady Gminy Otyń odbędzie się w dniu 29 listopada 2017 roku o godz. 14°° w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Otyniu.

Więcej…

bip

uczen_na_piatke_
uczen_najlepsza
wyrownywanie_szans

Lubuskie warte zachodu

orlik2012
Związek Międzygminny Eko-Przyszłość