Baner: baner górny testowy
Baner: baner górny testowy 2

Kontakt

Dane teleadresowe

Urząd Miejski w Otyniu

Urząd Miejski w Otyniu
Ul. Rynek 1
67-106 Otyń
Tel. 68 355 94 00
Fax 68 355 94 01
sekretariat@otyn.pl
 
NIP Gminy Otyń: 9251963373
REGON Gminy Otyń: 970770356

Władze Gminy

Burmistrz Otynia
Barbara Wróblewska
pokój nr 14 (I piętro)
tel. 68 355 94 00
e-mail: burmistrz@otyn.pl
 
Sekretarz Gminy
Halina Malczewska

pokój nr 14 (I piętro)
tel. 68 355 94 00
e-mail: sekretarz@otyn.pl
 
Skarbnik Gminy
Krystyna Nadolska

pokój nr 12 (I piętro)
68 355 94 10
e-mail: skarbnik@otyn.pl

Referat Administracyjny

Stanowisko ds. obsługi interesantów i kadr
Anna Grabara-Grzegórzko
Biuro Obsługi Interesanta (parter)
tel. 68 355 94 00
e-mail: a.grabara-grzegorzko@otyn.pl
 
Stanowisko ds. działalności gospodarczej i spraw obywatelskich
Joanna Oparska,
pokój nr 1 (parter),
tel. 68 355 94 05,
e-mail: j.oparska@otyn.pl
 
Stanowisko ds. oświaty
Jarosław Bartkowski
Biuro Obsługi Interesanta (parter)
tel. 68 355 94 16
e-mail: j.bartkowski@otyn.pl
 
Stanowisko ds. obsługi Biura Rady Gminy
Izabela  Tłuczek-Zając
pokój nr 8 (parter)
tel. 68 355 94 13
e-mail: i.tluczek-zajac@otyn.pl

Referat Finansowy

Stanowisko ds. windykacji podatków i opłat
Barbara Lorenz-Wojna
pokój nr 13 (I piętro),
tel. 68 355 94 09
e-mail: b.lorenz-wojna@otyn.pl
 
Stanowisko ds. wymiaru podatku
Alina Pierchurowicz
pokój nr 13 (I piętro)
tel. 68 355 94 09
e-mail:   a.pierchurowicz@otyn.pl
 
Stanowisko ds. księgowości budżetowej
Joanna Spochacz
pokój nr 13 (I piętro)
68 355 94 09
 
Stanowisko ds. płac i dochodów budżetowych
Sylwia Radziej
pokój nr 13 (I piętro)
tel. 68 355 94 09,

Referat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska

pokój nr 5 (parter)
tel. 68 355 94 08
 
Stanowisko ds. rolnictwa, leśnictwa i melioracji
Renata Popowicz
pokój nr 5 (parter)
tel. 68 355 94 04
e-mail: r.popowicz@otyn.pl
 
Stanowisko ds. ochrony środowiska,
pokój nr 5  (parter)
68 355 94 06
 
Stanowisko ds. komunalnych i drogownictwa
Bożena  Mantura-Wardęga
pokój nr 5 (parter)
tel. 68 355 94 04
e-mail: b.mantura-wardega@otyn.pl
 
Stanowisko ds. elektryfikacji i remontów budynków
Dariusz Maśląg
pokój nr 5 (parter)
el. 68 355 94 06
e-mail: d.maslag@otyn.pl
 
Stanowisko ds. konserwacji sieci wodociągowej
Krzysztof Zatorski
Tel. 695 399 577

Samodzielne stanowiska

Stanowisko ds. gospodarki mieniem komunalnym
Bernardeta Górna
pokój nr 5  (parter)
tel. 68 355 94 03
e-mail: b.gorna@otyn.pl
 
Stanowisko ds. zamówień publicznych
Bogumiła Ziobrowska
tel. 68355 94 16,
e-mail: zp@otyn.pl
 
Stanowisko ds. zagospodarowania przestrzennego i infrastruktury
Tomasz  Gembiak
pokój nr 7 (parter)
tel. 68 355 94 03
e-mail: t.gembiak@otyn.pl
 
Stanowisko ds. budownictwa
Sylwester Kita
pokój nr 7 (parter)
68 355 94 03
e-mail: s.kita@otyn.pl
 
Stanowisko ds. obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego
Bogusław Janiszewski
pokój nr 1 (parter)
tel. 68 355 94 05
e-mail:  b.janiszewski@otyn.pl
 
Radca Prawny
Pokój nr 2
68 355 94 13 

Formularz kontaktowy

  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
  • Wyślij

Kontakt - stopka

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Otyniu
Ul. Rynek 1
67-106 Otyń
Tel. 68 355 94 00
Fax 68 355 94 01
sekretariat@otyn.pl
 
NIP Gminy Otyń: 9251963373
REGON Gminy Otyń: 970770356
Nr kont bankowych
Konto dochodów:
72 9674 0006 0000 0000 0680 0002
Konto depozytów:
66 9674 0006 0000 0000 0680 0013
(wadia, opłata za udostępnianie danych
z ewidencji)
 
Godziny  pracy urzędu:
Poniedziałek: 7.00 – 16.00
Wtorek – czwartek: 7.00 -15.00
Piątek: 7.00 -14.00
 

Gminy Partnerskie

  • Logo: Falkenberg Falkenberg Niemcy
  • Logo: Cuman Cumań Ukraina
  • Logo: Zuberec Zuberec Słowacja
Baner: BIPBaner: Eko PRzyszłośćBaner: GISBaner: Lubuskie.pl